Sbor dobrovolných hasičů CÍRKVICE / zal. 1906 / okres Kutná Hora / okrsek č.2 / JPO V

" Staň se i ty dobrovolným hasičem, rádi tě přivítáme mezi námi "

Hasičský okrskový ples

V sobotu 30. 03. 2024 od 20 hodin v sokolovně Malín proběhne tradiční hasičský ples okrsku č. 2. Svoz na ples a rozvoz po plese zajištěn.

Kapela: Starý Klady        Bohatá tombola          Vstupné: 200,-Kč

Vstupenky možno koupit a další informace u Petra Málka nebo Tomáše Valenty.

Maškarní průvod v  Církvici

Termín: 10. 02. 2024

Hasičský ples

Děkujeme všem účastníkům letošního hasičského plesu a zejména kapele Laura B. Ryšánka, kteří hráli do ranních hodin, obsluze baru Romaně Nevolevé a jejímu kolektivu za společný zážitek.

Poděkování dále patří všem členům SDH Církvice, kteří se podíleli na zvaní po vsi, přípravou plesu, organizaci plesu, přípravy a výdej tomboly.

Hasičský zájezd

SDH Církvice připravil dvoudenní zájezd (Chomutovsko, Mostecko, Jirkov) v termínu 23. -24. září 2023.

Do 31. července 2023 je nutné se přihlásit a zaplatit u Petra Málka (termín je nutný dodržet kvůli zajištění dopravy a ubytování). Při malém počtu zájemců se zájezd konat nebude a peníze vráceny.

Cena zájezdu - 1500,-Kč/člen SDH, 1800,-Kč ostatní

Program zájezdu a platba>>>> klidkni na odkaz

Okrsková soutěž

Termín: 17.06.2023 od 14 hodin

Místo: hasičské cvičiště SDH Církvice v Jakubě

Požární útok, kategorie - muži a ženy

Zimní zájezd na hory 2023

Sbor dobrovolných hasičů Církvice pořadá zimní zájezd na hory do střediska Herlíkovice.

Termín: sobota 11. února 2023

Zimní středisko: Herlíkovice v Krkonoších

Odjezd: v 06:00 hodin od Kulturního domu v Církvici

Cena: 300Kč/osobu ; 200Kč/děti do 18let

Přihlásit se můžete a další informace získáte u Petra Málka.

Námětové cvičení

V neděli večer byl vyhlášen cvičný poplach členům JPO obce Církvice. Vyrazili jsme do Rohozce, kde v lesním porostu se hledala pohřešovaná osoba. Cvičení bylo úspěšné, nejdříve se našel batoh a nakonec i sám pohřešovaný. Cvičení probíhalo už za tmy a navíc v husté mlze.

Zasloužilý hasič

27.října 2022 získal starosta SDH Církvice Petr Málek nejvyšší hasičské vyznamenání - zasloužilý hasič. Toto vyznamenání převzal v Centru Hasičského hnutí na zámku v Přibyslavi. Gratulujeme!!!

Hasičský zájezd

Sbor dobrovolných hasičů uspořádal ve dnech 24.9. -25.9. 2022 tradiční zájezd nyní do Východních Čech - Adršpacké skály, zřícenina hradu Andršpach, Trutnov, pevnost Josefov u Jaroměře, Ratibořice - Babiččino údolí. Děkujeme všem účastníkům zájezdu za účast, řidiči Janu Vagnerovi za svezení a muzikantům za sobotní zábavu.

Okrsková soutěž

V sobotu 10.9.2022 proběhla v Chotusicích okrsková soutěž. Netradičně na podzim a netradičně jen v požárním útoku. Za SDH Církvice se zúčastnilo družstvo mužů i žen.

Pořadí mužů - 1. Církvice, 2. Chotusice, 3. Jakub

Pořadí žen - 1. Církvice, 3. Třebešice, 3. Chotusice

Okresní kolo v PS 2022

Družstvo mužů se zůčastnilo v sobotu 28.května okresní soutěže v požárním sportu. Ve štafetě zaběhli druhý čas. V útocích brali třetí místo a to jim i zůstalo v celkovém pořadí. Tudíž jsme si domů odvezli pohár za 3. místo.

Kutnohorské stovky

8. května 2022 se uskutěčnila na atletickém stadionu Olympia v Kutné Hoře soutěž v běhu na 100m překážek. Z SDH Církvice se zúčastnila Andrea Ptáčková a vybojovala nádherné 2. místo v ženách.

Soutěž o nejrychlejší zadek - nabírání dvojic

V sobotu 23. dubna 2022 proběhla v Církvici na parku soutěž dvojic v nabíraní, nebo-li o nejrychlejší zadek. Účast 8 dvojic.

Schůze výboru okrsku č.2

Ve středu 13. dubna 2022 proběhla okrsková porada.

Termín okrskového námětového cvičení - neděle 29.5.2022 od 15 hodin, v Jakubě na cvičišti. Cílem cvičení je praktická ukázka jednotlivé techniky každého sboru.

Okrskové soutěž -termín - sobota 10.9.2022, fotbalové hřiště Chotusice, pouze požární útok - 2 pokusy, jednotná PPS 12.

správce stránek: Tomáš Valenta
Vytvořeno službou Webnode